Чемпіонат Кіровоградської області з гирьового спорту

Дата: 04.04.2018 08:52

Фото без опису31 березня в Бобринецькій міській об’єднаній територіальній громаді, в приміщенні Районного будинку культури було проведено Чемпіонат Кіровоградської області з гирьового спорту, серед чоловіків жінок, та ветеранів.

Програма змагань: двоборство та естафета (чоловіки, ветерани), ривок (жінки ветерани).

Вагові категорії:

чоловіки та ветерани – 63кг, 68кг, 73кг, 78кг, 85кг, 95кг, 95+кг та естафета (5 чол. по 2 хвилини);

жінки та ветерани - 63кг, 68кг 68+кг.

Вік учасників: чоловіки та жінки до 40 років, ветерани чоловіки та жінки змагаються у двох вікових категоріях 40-49 років і 50-59 років.

В змаганнях прийняло участь 9 команд, всього 90 учасників.

Бобринецька ОТГ, Бобринецький район, Головонівський , Долинський, Олександрівський,  Компаніївський, Петрівський райони , Новоукраїнська ОТГ, м. Кропивницький.

Суддівська колегія: головний суддя змагань Проценко О.О.

Головний секретар Морович А.О.

Чоловіки: вага гирі 24кг.

Перша зміна вагова категорія 63кг , перше місце Берещенко Микола,  кандидат в майстри спорту України, з результатом: поштовх - 92 разів, ривок - 96 разів. Бобринецька ОТГ.

Друга зміна, вагова категорія 68 кг, - перше місце Неглазов Станіслав, кандидат в майстри спорту України, з результатом поштовх – 70 р. ривок - 123р.Бобринецька ОТГ

Третя зміна, вагова категорія 73кг. Перше місце Сеслов Владислав кандидат в майстри спорту України , з результатом поштовх - 132р. ривок - 150 р. Бобринецька ОТГ.

Четверта зміна, вагова категорія 78кг, Перше місце Гладкочуб Максим Майстер спорту України, з результатом поштовх - 147р. ривок - 184р. Бобринецька ОТГ.

П’ята зміна, вагова категорія 85кг. Перше місце Тимофеєв Геннадій майстер спорту України, з результатом поштовх - 153р. ривок - 255р. (м.Кропивницький)

Наш спортсмен Сапунов Дмитро І розряд, зайняв ІІІ місце з результатом поштовх-119 р. ривок- 131р. (Бобринецька ОТГ)

Шоста зміна, вагова категорія - 95 кг .І місце Фінке Сергій, майстер спорту України, з результатом поштовх - 135р. Ривок - 183р. (Бобринецька ОТГ)

Сьома зміна, вагова категорія 95 + кг І місце Марчак Вадим , з результатом поштовх -131р., ривок- 246 р. Голованівський район.

Наш спортсмен Винник Володимир, самий молодший у цій ваговій категорії зайняв четверте місце з результатом поштовх - 62р, ривок - 140р. (Бобринецька ОТГ)

Восьма зміна, чоловіки ветерани змагалися в різних вагових, та вікових категоріях, ветерани тренери-викладачі КЗ «ДЮСШ»,  тренери збірної команди Бобринецької ОТГ, показали наступні результати:

Гольша Іван, кандидат в майстри спорту, вагова категорія - 68 кг результат поштовх - 74р. (Бобринецька ОТГ)

Намєснік Іван, майстер Спорту України,  вагова категорія - 95+кг з результатом поштовх - 41р. (Бобринецька ОТГ)

Жінки

Вагова категорія 63кг, вага гирі 16кг І місце Іванченко Ярослава 2 розряд, з результатом ривок - 110 р. (Бобринецька ОТГ)

Друга зміна, вагова категорія 68 кг, І місце Намєснік Анжеліка, кандидат в майстри спорту України, з результатом ривок-181р. Бобринецька ОТГ.

Третя зміна, вагова категорія 68+кг, І місце Журба Юлія, кандидат в майстри спорту України, з результатом ривок - 132р. (Олександрійський район)

Мосійчук Оксана ІІ розряд, посіла ІІІ місце, з результатом ривок - 85р. (Бобринецька ОТГ)

Вид програми естафета, де Бобринецька ОТГ зайняла перше місце з результатом в сумі 225 підйомів.

Загальнокомандні місця .

І місце -  Бобринецька ОТГ

ІІ місце -  Бобринецький район

ІІІ місце - Голованівський район

IV місце -Долинський район

V місце - Олександрівський район

VI місце- Компаніївський район

VII місце- Петрівський район

VIII місце- Новоукраїнська ОТГ

Серед міст І місце – Кропивницький.

Нагородження проводили заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Кривошея Людмила Петрівна, головний суддя змагань Проценко Олександ Олександрович, головний секретар Морович Анатолій Олександрович

Змагання відбулися  завдяки підтримці міського голови В. Сніжка, керівництва Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади, також завдяки керівництву Бобринецької районної державної адміністрації.