47-й РАЙОННИЙ ЗЛІТ МОЛОДИХ ВЧИТЕЛІВ

Дата: 26.03.2018 17:49

Фото без опису27 березня в актовому залі  комунального закладу «"Навчально-виховний комплекс "Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" пройшов 47 й зліт молодих вчителів Бобринеччини.

Перед  освітянами з вітальними словами виступила заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея, начальника відділу освіти міської ради Вікторія Літвінова, голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови адміністрації РДА  Л. Сопільняк голова райкому  профспілки працівників освіти і науки України Л.Цесарська,завідуюча  методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту  Бобринецької РДА   К.Крячко, керівник клубу молодих вчителів паросток О.Гетьман , депутат районної ради Ю. Крутько, голова громадської  організації, депутат міської ради  О. Усата,  в.о. керівника відділення  «ПриватБанку» К Кринична, педагог – організатор НВО І.Мельник., ведуча заходу вчитель ЗШ №5  Н. Могиленко.

Цього року в конкурсі «Міс освітянка» участь брали три  молодих педагога  Ірина Шитик, Олександра Вітряк, Русалина Зороляк . Під час цікавої конкурсної програми  учасники продемонстрували свої вміння у вирішені складних ситуацій, що виникають перед вчителями, креативність у викладенню матеріалу дітям та власні таланти. Оцінювали вміння конкурсантів журі, що складалося з педагогів шкіл міста та району.

В конкурсі «Міс-освітяночка 2018» перемогу здобула Ірина Шитик, вчитель географії Кривоносівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Титул Міс  «Талант» отримала  Олександра  Вітряк,  вихователь дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко»

Титул  Міс «Краса» здобула Русалина Зороляк,  вихователь групи продовженого дня "Навчально-виховний комплекс "Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1"

Учасники виступлять із конкурсною програмою на обласному зльоті, який відбудеться з 28 по 31 березня в м. Кропивницький та м.Києві.

Бажаємо Вам успіхів, злетів та перемог!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису