Заключне засідання  робочої групи  з питань покращення послуги по водопостачанню та водовідведенню в рамках проекту DOBRE

Дата: 23.03.2018 08:35

Фото без опису

22 березня відбулося заключне засідання  робочої групи  з питань покращення послуги по водопостачанню та водовідведенню в рамках проекту DOBRE від ГлобалКомьюнітіз (GlobalCommunities). В засіданні також взяли  взяли учать:

Маїс Ваноян, експерт з послуг місцевого самоврядування, програма DOBRE;

Максим Бурдавіцин, спеціаліст з послуг місцевого самоврядування, програма DOBRE;

Наталія Ключник, Виконавчий директор Асоціації сільських, селищних рад та об'єднаних громад України;

Зокрема  було підведено   активного  процесу розробки плану з удосконалення послуг водовідведення та водопостачання. , що тривала  з 24 листопада  2017 року по 26 грудня 2017 року активно включилася в процес розробки плану з удосконалення послуг водовідведення та водопостачання.

Дякуючи координатору пані Наталії Ключник та взагалі програмі ДОБРЕ наша громада має змогу напрацювати основні стратегічні документи з розвитку нашої території.

Зокрема під час сесій в листопаді та грудні 2017 року ми разом з пані Наталією :

1. Проаналізували стан послуги водопостачання та водовідведення  на території Бобринецької ОТГ.

2. Визначили перелік проблемних питань з водопостачання та водовідведення на території ОТГ.

3. Визначили перелік слабких та сильних сторін нашої громади в сфері водопостачання та водовідведення.

4. На основі даних про сильні та слабкі склали SWOT аналізу послуги та визначили ризики та переваги вдосконалення послуг.

5. Визначили  основні завдання та сформували стратегічні цілі реалізації завдань з покращення послуг.

6. Визначили проекти, які потрібно реалізувати для покращення послуги з водопостачанння та водовідведення.

7. Розглянули Критерії відбору проектів на рівні ОТГ.

8. Провели оцінювання проектів робочою групою.

9. На основі оцінок по кожному проекту провели рейтингування проектів що дало змогу визначитися з важливістю кожного проекту та провести ії розподіл по срокам (кортко, довго, середньострокові).

10. Підбирали індикатори по яким можна було б моніторити  процес  реалізації проектів та вчасно вносити корективи.

Кінцевим результатом роботи став розроблений план удосконалення послуги водовідведення та водопостачання, який робоча група детально обговорила на своєму заключному засіданні.