СВЯТО ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ

Дата: 17.02.2017 15:08

Фото без опису

16 лютого 2017 року на базі Кіровоградського обласного навчально – виховного комплексу (гімназія – інтернат – школа мистецтв)  відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017».

Переможців та лауреатів привітали Ковтунець Володимир Віталійович, Перший заступник Міністра освіти і науки, Шатна Лідія Францівна, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Корецька Людмила Вікторівна, директор комунального закладу «Кіровоградський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», заслужений працівник освіти України, Сергій Павлович Михида проректор з наукової роботи Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченко, доктор філологічних наук, професор та голови фахових журі.

Лауреатом ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» у номінації «Біологія» стала Сакалош Людмила Василівна, учитель біології Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Гімназія -  загальноосвітня школа I-III ступенів №1».

Людмила Василівна гідно презентувала власний досвід роботи, творчі доробки, вміння розробляти навчальні проекти та проводити урок.

Сакалош Людмилі Василівні вручили диплом та подарунки від меценатів. Лауреата щиро привітали подарунками та квітами начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради Літвінова Вікторія Петрівна, головний спеціаліст відділу Кузьменко Оксана Володимирівна, завідувач методичного кабінету Синьогуб Ірина Юріївна, методист Пасічник Тетяна Станіславівна, директор та заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «НВК «Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Карпук Володимир Васильович та Кунашенко Наталія Григорівна.

Колеги, які активно сприяли формуванню індивідуальної творчої лабораторії конкурсанта, підтримували в конкурсній боротьбі, побажали їй творчого натхнення та нових вагомих здобутків на освітянській ниві.