В с.Коржеве відкрили нове кладовище

Дата: 19.08.2016 08:59

Фото без опису

В селі Коржеве, що входить до Бобринецької міської об’єднаної  територіальної громади відкрили та освятили  нове кладовище і хрест встановлений на його території. Нове кладовище знаходиться неподалік від старого, займає 0,90 га. Ця площа була виділена з резервних земель. Облаштуванням території займався  в. о. старости Червонодолинської сільської ради Шкварко Володимир Миколайович, було висаджено 100 саджанців  горобини. Силами КП «Комунальник»  на території нового кладовища наведено благоустрій.  18 серпня відкриття кладовище відвідав міський голова  Сніжко Валерій Вадимович та заступник міського голови з  соціально гуманітарних питань Кривошея Людмила Петрівна. Для освяти був запрошений  настоятель Свято-Миколаївської церкви Онисько Юрій Юрійович.  Громада села висловила щирі слова вдячності Юрію Юрійовичу  за посвяту та передала благодійний внесок на розвиток церкви. В своєму зверненні до мешканців села  отець Юрій закликав громаду дотримуватися канонів поведінки та порядку поховання на кладовищах.

Міський голова Сніжко Валерій Вадимович звернувшись до присутніх мешканців села наголосив, що відкриття нового кладовища в селі Коржеве   є, мабуть, першим за довгий період часу в нашому районі і також закликав громаду села дотримуватися благоустрою  кладовища. Громада села виразила слова вдячності  за допомогу в організації такого необхідного для села  кладовища. В свою чергу міський голова запевнив, що міська рада й надалі буде піклуватися про селища нашої громади.