Бобринецький район, Кіровоградська область

6 листопада - День працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

На вас покладена дуже відповідальна і почесна місія – допомагати людям долати життєві складнощі. Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розвиток  суспільства.

Ваша наполеглива  праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною. Прийміть щиру вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню.

Бажаю кожному з Вас міцного здоров'я, щастя, довголіття, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей.

Міський голова                                         В.СНІЖКО