Вітання міського голови Валерія Сніжка з нагоди Дня високомобільних десантних військ

Дата: 02.08.2017 14:43

Шановні воїни-десантники, ветерани аеромобільних військ!

Фото без описуВід усієї душі вітаю вас із професійним святом – Днем високомобільних десантних військ.

Щороку другого серпня, відповідно до Указу Президента України, Збройні Сили України вшановують воїнів у блакитних беретах.

Блакитний берет, смугастий тільник, гасло "Ніхто крім нас"– не просто символи воїнів-десантників. Українські десантники вважаються елітними підрозділами армії і не раз демонстрували високий професіоналізм, мужність, незламний характер та патріотизм.

Особливі слова вдячності — всім поколінням ветеранів десантних військ за відданість та вагому підтримку нового покоління десантників у складних умовах протистояння агресору.

Багато наших земляків служили й служать в аеромобільних військах, де проявляють свою відданість народу України, захищають цілісність на незалежність нашої держави.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щасливої долі, добра, благополуччя, чистого неба та м’якого приземлення!

Прийміть нашу щиру подяку і повагу! Зі святом вас і всіх благ!

Міський голова                                                                                                   Валерій Сніжко