Дорогі жінки!

Дата: 07.03.2017 14:30

На початку весни ми відзначаємо прекрасне, особливе свято Міжнародного жіночого дня. Ви, дорогі жінки, є найбільшою опорою для чоловіків, надихаєте на дійсно чоловічі вчинки, саме ви створюєте теплу, неповторну, затишну атмосферу в трудових колективах підприємств, установ, організацій, закладів. Саме ви, дорогі жінки, оберігаєте, зміцнюєте сім’ю, створюєте в родинах особливі умови для тепла і затишку, саме ви, незважаючи на зайнятість на роботі, несете основний тягар у справі виховання дітей.

Чарівні, розумні і любі жінки хай  зігрівають душу вам красою весни тендітні пелюстки!

І розливаються джерельною водою кохання й щастя гомінкі струмки! Хай у вашому житті будуть тільки радісні дні та приємні події, а ви квітніть, як вся земля навесні красою, чарівністю, розумом та мудрістю!

З повагою

міський голова                                                                                 В.СНІЖКО