Відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради
25 січня 2018 р. відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради.
Під час засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради, яке пройшло під головуванням першого заступника міського голови Валентина Висоцького, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста:
- затвердження вартості комунальної послуги по благоустрою кладовищ на території громади;
- затвердження фінансових планів комунальних підприємств;
- затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт при відбуванні кримінального покарання та адміністративного стягнення у виді громадських робіт на 2018 рік;
- про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до міської ради у 2017 році;
- погодження графіку роботи об’єкта торгівлі та сфери послуг, який розташований на території міської ради;
- про виділення матеріальної допомоги;
- затвердження списків на пільгове харчування.
Також в ході засідання членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста щодо виділення матеріальної допомоги, квартирного обліку та ін. За підсумками розгляду питань порядку денного ухвалено відповідні рішення, а виконавцям надано відповідні доручення.