Шість об’єднаних тергромад створили на Кіровоградщині у рамках децентралізації

Дата: 06.09.2016 14:28

Фото без опису

КРОПИВНИЦЬКИЙ-КИЇВ. 6 вересня. УНН. Шість об’єднаних територіальних громад створили у Кіровоградській області. Три з них (Новоукраїнська, Бобринецька, Маловисківська) уже провели вибори, обрали собі керівників і є юридично самостійними у прийнятті рішень, веденні господарської та іншої діяльності. Про це проінформували у прес-службі ОДА, повідомляє УНН.

“Кіровоградщина, як і інші регіони України, вступила в процес децентралізації на першому її етапі, що передбачає формування моделі адміністративно-територіального устрою при об’єднанні громад у вигляді перспективного плану. Таку роботу розпочато з травня 2015 року, триває вона й до сьогоднішнього часу”, — повідомили в облдержадміністрації.

Також в прес-службі додали, що ще п’ять громад увійшли в процес об’єднання: дві у Маловисківському і по одній у Долинському, Кіровоградському та Новоукраїнському районах.

Джерело: УНН