Привітали пенсіонерів з Великоднем
14 квітня за дорученням міського голови Валерія Сніжка перший заступник міського голови Валентин Висоцький, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея та голова Бобринецької міської організації ветеранів України Лідія Беліченко привітали з Великоднем учасників бойових дій Другої світової війни та пенсіонерів, що перебувають у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування для одиноких, непрацездатних людей.
Великдень – найбільше християнське свято. Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. Великдень злився з народними звичаями та сімейними традиціями. В цей день прийнято обмінюватися пасками та писанками.
Людмила Петрівн, Валентин Іванович та Лідія Іванівна привітали людей поважного віку зі святами та вручили традиційну Великодню паску. Зокрема подарунки отримали: Войнаровська Л.Г., Коваль В.Я., Неклеса Д.Д., Пономаренко О.М., Хмарін І.В., Андрієнко О.А., Бессонов Г.І., кожен хто перебуває у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування для одиноких, непрацездатних людей.
Висловлюємо слова щирої вдячності благодійникам, які уважні та небайдужі до людей похилого віку та надали запашні паски а саме: Запорожець А.М. та Ведмеденко Н.Г.