Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

Вірте в дива і вони здійсняться…

Вчителі, як і діти, вірять у дива, чекають разом із учнями та вихованцями на Діда Мороза. Найзаповітніша мрія педагога - можливість реалізувати себе як вчителя нової генерації.

Сьогодні колективи міських шкіл переконалися, що мрії збуваються. Міський голова Сніжко В.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова В.П. не тільки привітали колективи з наступаючим Новим роком,                       а й вручили новорічні подарунки: комп’ютерний клас, мультимедійну дошку,                  14 мультимедійних проекторів та 2 ноутбуки для КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №5»,        а також 2 навчально-компютерні комплекси (10+1) для КЗ «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» та КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №5». Педагоги міста щиро раділи. Лунали слова вдячності від директорів навчальних закладів Богданової А.Є. та Карпука В.В., членів колективу Волошиної О.В., Черкасової О.І., Ліснічки А.І.

Виступаючі завірили міського голову, що ми – одна команда, ми – підтримка всім починанням керівників об’єднаної територіальної громади,                     ми – не споживачі, ми розуміємо важку щоденну працю міського голови щодо наповненню бюджету задля блага жителів і  працівників бюджетної сфери зокрема.

Педагоги побажали Валерію Вадимовичу, працівникам відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради впевнено йти до намічених вершин і розраховувати на наш командний дух.« повернутися до списку новин