У добру путь, випускники!

Дата: 26.06.2017 13:56

Веселий вітер кличе у дорогу:

В життєвий океан бурхливий, непростий.

На серці радість і щемка тривога

Вітрила підіймає парусник шкільний.

Прощальний вальс.. Випускний вечір... Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі...

Тільки вчора пролунав останній дзвоник, і ось випускний бал, до якого одинадцять років, як по східцях, довелося підніматися випускникам.

Червень 2017 року запам’ятається одинадцятикласникам Комунальних закладів «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» та «Загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів №5» міської ради важливою подією в їхньому житті: це прощання зі шкільними стінами, вчителями, однокласниками. А для педагогів – це ще одна перегорнута сторінка  книги шкільного життя.

23 та 24 червня у загальноосвітніх навчальних закладах міста Бобринця відбулися випускні вечори. У безмежний непростий світ дорослого життя вирушили 50 випускників міських шкіл, які 11 років мандрували шкільними світами пізнання.

Цьогоріч золотими та срібними медалями нагороджено 8 учнів:

Бібік Роман, Холодовська Наталія, Червоняк Владислав (КЗ «НВК «Гімназія – ЗШ І-ІІІ ступенів №1»), Драченко Дар’я (КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №5») – золотими медалями за особливі успіхи у навчанні;

Бузько Олена, Зінченко Наталія, Сидорук Юлія(КЗ «НВК «Гімназія – ЗШ І-ІІІ ступенів №1»), Корнієць Зорина (КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №5»)– срібними медалями.

Урочисте відкриття випускних вечорів, вручення атестатів, свідоцтв про закінчення КЗ «ДЮСШ» міської ради, грамот за особливі успіхи у вивченні навчальних предметів, вітальні слова міського голови Сніжка В.В., директорів Карпука В.В. та Богданової А.Є., класних керівників, вчителів, батьків – всі ці хвилюючі моменти промайнули, як одна мить.

Ніжно звучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу.Кружляючи у танці, красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися  зі школою, з учителями, з одноклассниками.

А насамкінець — зустріч ранкової зорі та дорослого життя