Привітали з Різдвом пенсіонерів

Дата: 05.01.2018 13:56

Фото без опису

5 січня за дорученням міського голови Валерія Сніжка перший заступник міського голови Валентин Висоцький та заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея  привітали зі святом Різдва Христового  учасників бойових дій  Великої Вітчизняної війни та пенсіонерів, що перебувають  у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування для одиноких, непрацездатних людей.  Адже Різдво найбільше сімейне християнське свято, а ветерани та пенсіонери – це люди, які найбільше потребують турботи і сімейного затишку. Людмила Петрівна та Валентин Іванович привітали людей поважного віку зі святами  та вручили подарунки і традиційний різдвяний калач, які були надані  від міського голови  Сніжка В.В. та  підприємця Ведмеденко Н.Г .

Всі, до кого завітали заступники міського голови були безмежно вдячні за подарунки та калачі, які до того ж були щойно з печі. Багато хто вже очікував на гостей від міської ради,  адже привітання та подарунки до свят вже стало гарною традицією.