Міський голова провів робочу нараду

Дата: 31.01.2017 13:30

Фото без опису

31 січня міський голова Валерій Сніжко Провів робочу нараду за участі  заступників міського голови, секретаря міської ради та виконавчого комітету,  керівників відділів, завідувачів секторів  міської ради. Зокрема на нараді розглядалися такі питання:

1. Температурний режим в закладах освіти та контроль за  відвідуваністю.

2 Харчування дітей в закладах освіти, оплата за харчування, аналіз вартості та норм харчування.

3. Аналіз навантаження та розрахунки для дотримання  нормованого робочого дня вихователів дошкільних навчальних  закладах. Створення кадрового потенціалу для ДНЗ.

4. Придбання котла для котельні ЗОШ №1

5.  Контроль за зверненнями громадян. Моніторинг контрольних документів  за зверненнями громадян.

6. Робота по нагородженню  мешканців громади до державних свят на обласному та державному рівні.

7.  Вжити заходи  та вивчити питання незаконного спилювання дерев на території громади. Довести до відома громадян  правила благоустрою. Встановлення та відшкодування збитків екології громади.

9. Ремонт та опалення Коржівського сільського клубу.

10. Питання  одиноких пенсіонерів  на території  сіл громади. Складання списку та облік одиноких людей, які потребують допомоги на території громади.

11. Ремонт будівель та заміна ламп вуличного освітлення в селах громади.

12. Перехід на енергозберігаючі лампи вуличного освітлення

13. Питання придбання шкільного автобусу для підвезення дітей з сіл громади.

14. Підготовка проектів рішення  до сесії Бобринецької міської ради, що відбудеться 23 лютого.

Відповідні доручення міського голови щодо зазначених вище питань  отримали завідуючі секторами та начальники  відділів.