Отримали шкільні меблі від Благодійного фонду "Планета"

Дата: 27.12.2016 13:25

Днями завдяки зверненню  міського голови Сніжка Валерія Вадимовича до Благодійного фонду допомоги учасникам бойових дій, інвалідам та членам сімей загиблих військовослужбовців, рятувальників та поліцейських «ПЛАНЕТА» міські школи отримали шкільні столи, стільці, шафи, дошки. Зазаначимо, що Благодійний фонд «Планета» вже не вперше допомагає нашій громаді. Раніше була отримана гуманітарна допомога для родин соціально незахищених категорій: дітям сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, дітям та родинам громади, дітям, які перебувають в Бобринецькій спеціальній ЗШ- інтернат I-II ступенів та для людей похилого віку, які перебувають у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування для одиноких, непрацездатних людей.

Міський голова В.В. Сніжко та Бобринецька міська рада щиро вдячні Благодійному фонду «Планета» та голові правління, земляку Травянку Олексадру Івановичу  за надання гуманітарної допомоги.