31 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ ВІДБУЛАСЯ 22-ГА ЧЕРГОВА СЕСІЯ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 03.04.2017 09:37

31 березня  2017 року у великій залі адмінприміщення відбулася  22-га чергова сесія 7-го скликання Бобринецької міської ради. Сесія відбулася під головуванням міського голо Валерія Сніжка. На розгляд депутатського корпусу було винесено 12 питань, які стосуються Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади,  а саме депутати розглянули:

1. Про визнання повноважень депутата Бобринецької міської ради

сьомого скликання Синьогуба А.М.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2016 року

№ 842 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік».

3. Про внесення змін до Програми по наданню одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на Сході  України, їх сім’ям, одиноким малозабезпеченим мешканцям, багатодітним сім’ям та іншим   категоріям жителів Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади на 2014 – 2018 року.

4. Про оновлення та внесення змін до генерального плану міста Бобринець.

5. Про затвердження міської цільової соціальної програми «Обдаровані діти» на 2017 – 2020 роки.

6. Про затвердження міської цільової соціальної програми «Молодь Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади» на 2017 – 2020 роки."

7. Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти в місті Бобринці на 2017 – 2020 роки.

8. Про проведення конкурсу щодо визначення опорних шкіл міста.

9. Про участь в Асоціації об’єднаних територіальних громад.

10. Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади

11. Земельні питання

12. Різне.

В різному було розглянуто декілька питань :

• Про віднесення посади старости до відповідної категорії
  • Про внесення змін до рішення сесії Бобринецької міської ради від 24 лютого 2017 року № 890 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату міської ради та її виконавчих органів»

Міський голова Валерій Сніжко відповів на  запитання  від депутатів і отримав слова подяки, що передали депутати від виборців своїх округів, за грейдерування доріг та освітлення.

В цілому на сесії міської ради були прийняті всі рішення, окрім одного, що мали важливий вплив на життєдіяльність Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади. Розгляд рішення «Про об’єкти нерухомого майна комунальної власністю» було перенесено.

По закінченню сесії міський голова Валерій Сніжко привітав з днем народження депутатів Наталію Телих та Івана Гольшу, що святкували свої день народження у між сесійний період.