Відбувся Великодній ярмарок

Дата: 13.04.2017 12:25

Вже стало доброю традицією  проводити Великодній ярмарок на Базарній площі на передодні свята. Жителі та гості громади мали чудову нагоду підготуватися до Великодніх свят, придбавши якісну продукцію сільгоспвиробників та підприємств громади за цінами виробника.  Загалом на ярмарку було представлено близько 20 торгових точок, які пропонували  до продажу м'ясні, ковбасні, макаронні вироби, молочні продукти, рибу, олію, кондитерські вироби, тощо.  Ярмарок розпочався о 7 годині та незважаючи на ранній час, уже було вдосталь бажаючих придбати смачну та якісну продукцію.

Слід відмітити вперше представлені Великодні вироби  талантів з комунальних закладів дошкільні навчальні заклади №1 «Сонечко» та №2 «Ромашка»,  НВК №1, шкіл №3, №4 та №5. Велике різноманіття писанок та вишивок виготовлених руками майстрів вражали відвідувачів. Для всіх бажаючих міська рада організувала безкоштовне частування смачними варениками та гарячим чаєм.

Бобринецька міська рада висловлює подяку всім, хто завітав на ярмарок, а зокрема виробникам : ТМ «Королівський смак» (м. Світловодськ), «ПАТ «Бобринецька сільгосптехніка», Бобринецький завод продтоварів,ПП "Бобух"(с.Федіївка), Агрофірма «Славутич», Хлібзавод "Талько" (м.Новоукраїнка), ПП «Маліновський», ФОП «Бугаєнко» ( м. Кривий ріг),  ТМ «Черняхівські ковбаси», Бобринецький технікум ім. В.Порика БНАУ, ФОП «Шелудько», ФОП «Ломакін», ПП «Бєліченко» (Миколаївська обл.),  ФОП «Сокуренко»,  Професійно технічне училище №32.

Дякуємо   товаровиробникам за відповідальність, із якою вони поставилися до цієї події, всім хто приймав участь у ярмарку.