Бобринецький район, Кіровоградська область

Шановні учасники партизанського й підпільного руху

22 вересня Україна відзначає День партизанської слави. Це свято сильних духом людей, які не шкодували життя для перемоги над фашизмом, протистояли ворогу не тільки на фронті, але і в тилу.

Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у відновленні історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти загарбницький військ.

З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

Слава вам і глибока вдячність від нинішнього покоління за ваш  великий подвиг  в ім’я миру  та незалежності України, її майбутніх поколінь!

Здоров'я, щастя, добра й благополуччя вам і вашим родинам

З повагою

Міський голова                                                               Сніжко В.В.