Свято для працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Дата: 21.03.2017 11:33

Фото без опису

17 березня в  великому залі адмін приміщення відбулися урочистості з нагоди професійного свята тих, хто забезпечує  функціонування всієї нашої громади, роблять життя мешканців комфортним, затишним та безпечним - Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

З вітальними словами до присутніх звернувся міський голова Валерій Сніжко. Валерій Вадимович  зазначив, що в даний час в громаді діють два комунальні підприємства  КП «Комунальник» та КП «Міськводоканал». Без цілодобової  праці  яких важко увити життя  нашого міста.  Міський голова  подякував за щоденну клопітку працю працівників комунальної сфери, які роблять все можливе для розвитку нашої  громади,  докладають всіх зусиль задля добробуту  мешканців. Також відмітив значимість роботи зокрема кожного з комунальних служб, адже саме на їхніх плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення належної життєдіяльності нашої громади. Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо й не замислюється, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності. Важливим є і те, який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства.

За плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у життя і розвиток міста та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення міський голова Валерій Сніжко  нагородив почесною грамотою Бобринецької міської ради  та вручив продуктовий набір:

Відоменку Валентину Анатолійовичу – слюсаря очисних споруд каналізації Бобринецького міського комунального підприємства   «Міськводоканал»

Також нагородив грамотою Бобринецької міської ради та вручив подарунковий набір:

Дяковій Надії Іванівні – оператора  на аеротенках очисних споруд каналізації Бобринецького міського комунального підприємства   «Міськводоканал»;

Телятніковій  Вікторії Олександрівні – лаборанта хімічного аналізу водопроводу Бобринецького міського комунального підприємства   «Міськводоканал»;

Валерій Вадимович оголосив подяку Бобринецької міської ради та вручити подарунковий набір:

Білоус Катерині Володимирівні - бухгалтеру комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник»;

Гладкочубу Володимиру Павловичу – майстру очисних споруд каналізації Бобринецького міського комунального підприємства   «Міськводоканал»;

Кімерле Юрію Борисовичу – оператору устаткування сміттєвозної машини комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник»;

Ковалю Віктору Івановичу - оператору устаткування сміттєвозної машини комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник»;

Кубаю Сергію Володимировичу – трактористу комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник»;

Мельніченко Ніні Костянтинівні – робітнику з благоустрою комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник»;

Міловському Ігорю Михайловичу – машиністу насосних установок Бобринецького міського комунального підприємства   «Міськводоканал»;

Сакарі Вікторії Василівні – робітнику з благоустрою комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник»;

Самусенко Надії Михайлівні – оператору на фільтрах Бобринецького міського комунального підприємства   «Міськводоканал»;

Ткаченко Віктору Володимировичу – техніку - спеціалісту інженерної служби комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник»;

Хуторнюк Надії Яківні – робочій по реалізації ритуальних речей комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник»;

Чепель Ларисі Іванівні – бухгалтеру по розрахунках комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник»;

Міський голова також передав продуктові набори для працівників КП «Комунальник» та КП «Міськводоканал».

Після урочистої частини мужичні привітання  працівникам комунальних служб подарували вихованці комунального закладу Центр дитячої та юнацької творчості. Вихованці КЗ «ЦДЮТ» подарували справжнє свято тим, хто працює для людей нашої громади.