Міський голова провів робочу нараду

Дата: 12.12.2016 11:24

12 грудня  міський голова Валерій Сніжко провів робочу нараду за участі  заступників міського голови, секретаря міської ради та виконавчого комітету,  керівників відділів, завідувачів секторів  міської ради. Валерій Вадимович приділив особливу увагу таким питанням:

1. Організація заходів до Дня ліквідатора

2. Складання графіка охорони ялинки та забезпечення охорони території проведення новорічних свят.

3. Робота зі зверненнями громадян. Передбачити квартальнийзвіт по зверненням громадян.

4. Передбачення облаштування дитячих майданчиків у 2017 році

5. Подання списків закріплених депутатів, квартальних та будинкових для покращення роботи з громадськістю.

Відповідні доручення міського голови щодо зазначених вище питань  отримали завідуючі секторами та начальники  відділів.