Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

З Днем Соборності України!

Шановні жителі громади та району!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України!

Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день є символом об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.
Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв багато наших земляків. 
Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.
Міцного здоров’я вам,  щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашої громади та України!
В єдності – наша сила!

З повагою

міський голова                                                                                 В.СНІЖКО« повернутися до списку новин