«Територія успіху» в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5»

Дата: 01.12.2017 10:40

Фото без опису

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Головна мета акції привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. У рамках цієї акції 28 листопада 2017 року до старшокласників КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» завітали гості – представники громадської організації «Територія успіху», які співпрацюють з Бобринецькою ОТГ у рамках проекту «Добре».

Інга Дуднік, Наталія Жученя та пан Євгеній проінформували учнів про види насильства та про служби, до яких слід звертатися у випадку насильницьких дій; дали відповіді на запитання щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Зустріч відбулася у формі цікавого діалогу.