Бобринецький район, Кіровоградська область

УВАГА! ПЕРЕНЕСЕНО ДАТУ 17-Ї ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Перенесено дату проведення пленарного засідання 17 позачергової сесії Бобринецької міської ради сьомого скликання на 25.10.2016 року, початок о 14 год. 00 хв.

Проекти рішень знаходяться в розділі "Офіційні документи"

БОБРИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

17 жовтня 2016 року                                                                                      № 155

м. Бобринець

Про перенесення дати

проведення пленарного

засідання позачергової

17 сесії Бобринецької міської

ради сьомого скликання

Відповідно до п.п. 8 п. 4 ст. 42, п. п. 5, 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з виниклою службовою необхідністю, -

1. Перенести дату проведення пленарного засідання 17 позачергової сесії Бобринецької міської ради сьомого скликання на 25.10.2016 року, початок о 14 год. 00 хв.

1. Оприлюднити дане розпорядження на веб-сайті Бобринецької міської ради, на інформаційному стенді Бобринецької міської ради та довести до відома депутатів Бобринецької міської ради.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради                                                       А.В.Лавріненко