Шановні працівники  санітарно-епідеміологічної служби!

Дата: 07.10.2016 10:10

Фото без описуПрийміть найщиріше вітання з вашим професійним святом!     Державним санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності людини: якість і безпека продуктів харчування, водозабезпечення, стан навколишнього середовища.

Щодня ви контролюєте питання профілактики інфекційних хвороб, професійних захворювань, дбаєте про безпеку середовища проживання. Ваша робота, своєчасне проведення профілактичних та протиепідемічних заходів дає змогу зберегти здоров’я людей.  Ваш високий професіоналізм, великий досвід і глибокі знання поєднуються з загостреним почуттям відповідальності за здоров’я людей.

Нехай вам завжди посміхається доля, життя дарує спокій і добробут, а робота приносить лише радість і задоволення.

Бажаю всім працівникам державної санітарно-епідеміологічної служби міцного здоров'я, щастя, благополуччя, нових трудових звершень в ім'я розвитку України та злагоди в нашому суспільстві.

Міський голова                                 Сніжко В.В