Святкування Дня державного прапора України та 26-ї річниці Дня Незалежності України в с. Дібрівка

Дата: 28.08.2017 10:08

Фото без опису

23 серпня з нагоди Дня державного прапора України та з нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України в Дібрівському сільському клубі відбулися урочистості за участю учасників АТО.

Для дібрівчан святкову концертну програму підготувала завідувач сільським  клубом Тесцова В.О. До уваги глядачів підготували флешмоб «Ми за волю, ми за мир» та «Перлина Україна». Піснями та танцями  глядачів порадували діти. Учасників АТО Пилипенко О. та Теплюка В. поздоровили зі святом та вручили  квіти. Медичну сестру, учасницю АТО Анкудінову Я. нагородили грамотою Бобринецької міської ради  та вручили цінний подарунок.

Фото без опису