"Майдан, Свобода, Україна"

Дата: 21.11.2017 10:00

20 листопада  на базі   "Філії №1 - ЗШ І-ІІ ступенів" комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради,  працівниками міського будинку культури було організовано зустріч до Дня  Гідності та Свободи: «Майдан, Свобода, Україна».

Присутні мали можливість переглянути відео про події Майдану, послухали віршовані  рядки присвячені  буремним подіям та Герою України Віктору Чміленку, які продекламували учасники художнього колективу. Особливо запам’яталася дітям  розмова з учасником антитерористичної операції – Алексеєнком Сергієм  Миколайовичем. Школярі охоче задавали питання, а Сергій Миколайович залюбки надавав вичерпні відповіді.

По закінченню зустрічі слухачі подякували поважному гостю оплесками, квітами та пам’ятним сувеніром.

Також було покладено квіти до пам’ятної дошки учаснику АТО Юрію Олефіренку.

Директор МБК                    Слободяник А.П.