Відкрита першість із футзалу

Дата: 07.12.2017 08:00

5 грудня 2017 відбулася відкрита першість з футзалу серед вихованців Комунального закладу «ДЮСШ» Бобринецької міської ради,  присвячена Дню Збройних сил України.

Привітала юнаків, майбутніх захисників, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради Літвінова Вікторія Петрівна.

У змаганнях брало участь п’ять команд, які змагалися у двох підгрупах. У результаті проведених змагань у групах та фіналах місця розподілилися так:

І місце – Коледж (команда №2), ІІ місце – КЗ «Бобринецьке НВО», ІІІ місце – Коледж (команда №1), 4 місце – Коледж (команда №3), 5 місце – КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №5».

Грамотами КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради нагороджено призерів відкритої першості у командному та особистому заліку.