Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

Спартакіада «Здоров’я»

Традиційно на зимових канікулах Бобринецька районна організація профспілки працівників освіти і науки України  є організатором спартакіади «Здоров’я» серед учителів фізичної культури навчальних закладів та тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл відділів освіти Бобринецької міської ради та Бобринецької районної державної адміністрації. Спартакіаду проведено з метою вдосконалення професійних навичок працівників, пропаганди та популяризації фізкультурно-масової роботи, здорового способу життя.

Змагання відбулися 05 січня 2018 року. До присутніх з вітальним словом звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради Літвінова В.П.

Змагання проходили з семи видів спорту.

У змаганнях з шахів і шашок з рахунком 2-1 перемогла команда відділу освіти молоді та спорту Бобринецької райдержадміністрації, в інших п’яти видах  спорту впевнену перемогу здобула команда відділу освіти молоді та спорту Бобринецької міської ради:  дартс – 167:121; баскетбол – 44:3; волейбол – 2:1; футзал – 9:1; теніс настільний – 3:1.

По закінченню змагань голова РК профспілки працівників освіти і науки України Цесарська Л.Н. та заступник голови районного осередку Аграрної партії України Щіченко О.К. вручили перехідний кубок команді відділу освіти молоді та спорту Бобринецької міської ради (І місце) та нагородили команди-учасниці дипломами та грошовими винагородами.« повернутися до списку новин