Відзначення Дня працівників сільського господарства.

Дата: 20.11.2017 09:06

Фото без опису

Традиційно третьої неділі листопада ми відзначаємо    День працівників сільського господарства. Це свято знаменує не лише завершення сільськогосподарського сезону, а й підбиття підсумків роботи сільського господарства за рік. Сільськогосподарська галузь – основа економіки нашого регіону та запорука добробуту всієї України. Для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільського господарства, наші працівники доклали чимало зусиль та кропіткої праці. Тож напередодні свята в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства. З нагоди свята, від імені міського голови Валерія Сніжка, до присутніх з вітальним словом звернувся перший заступник міського голови Валентин Висоцький. В знак вдячності та за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток сільського господарства, з нагоди Дня працівників сільського господарства Валентин Іванович  оголосив подяку Бобринецької міської ради та вручив подарункові набори:

ВІЄРУ Михайлу Федоровичу – трактористу - машиністу приватного акціонерного товариства «Виробниче договірне об’єднання Асоціація «Південна»;

КАЧАНУ  Сергію  Вікторовичу – землекористувачу;

КВАШЕНКУ Юрію Миколайовичу – трактористу – машиністу сільськогосподарського виробництва приватного підприємства «Агрофірма «Славутич»;

ЛЯШЕНКУ Анатолію Григоровичу – водію публічного акціонерного товариства «Бобринецька сільгосптехніка»

ТЕТЕРУКУ  Ігорю  Юхимовичу - трактористу - машиністу приватного акціонерного товариства «Виробниче договірне об’єднання Асоціація «Південна»;

ЩЕРБАНЬ Івану Петровичу - трактористу – машиністу сільськогосподарського виробництва приватного підприємства «Агрофірма «Славутич»;

Також вручивлист подяки за злагоджену, сумлінну працю, професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток сільського господарства на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади та з нагоди Дня працівників сільського господарства та вручив подарунок:

Колективу приватного акціонерного товариства «Виробниче договірне об’єднання Асоціація «Південна»;

Колективу приватного підприємства «Агрофірма «Славутич».

Завершились урочистості святковими  концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності.