Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних сил України

Дата: 06.12.2017 08:33

Фото без опису

З нагоди  Дня Збройних сил України, щиро вітаю військовослужбовців та ветеранів Збройних сил України. В цей день ми низько вклоняємося представникам цієї нелегкої та такої необхідної і почесної професії. Сьогодні тисячі військовослужбовців, серед яких і бобринчани,  з героїзмом та зброєю в руках захищають свою батьківщину, беручи участь в антитерористичній операції на Сході країни. Нажаль багато Героїв, серед яких і наші земляки,віддали своє життя боронячи Україну від ворогів - пам’ять про них  житиме вічно у наших серцях. Сучасні Збройні сили України завжди готові стояти на сторожі цілісності нашої Батьківщини та захищати свій  народ.  Низький вам уклін за те, що ми маємо змогу жити та працювати під мирним небом. Ми щиро віримо, що мирне майбутнє України в надійних руках.

Тож бажаю вам козацької мужності, батьківської мудрості,  дідівської гідності,  незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд.

Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій країні.

Міський голова                                             Валерій Сніжко