Зустріч з очевидцями подій Революції гідності

Дата: 21.11.2016 08:24

Напередодні Дня Гідності та Свободи до учнів та педагогів Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» завітали очевидці буремних для українців подій 2013-2014 років – Олексій Цокалов та автор фільму «Чміль» Ігор Токар. Гості розповіли про те, як знімався фільм та про особливості його створення. Із захопленням слухали учні розповідь Олексія Степановича, соратника та друга Віктора Чміленка. Разом з гостями  колектив вшанував пам’ять героя Небесної Сотні Віктора Чміленка та героїв, які загинули в зоні АТО – Юрія Олефіренка та Олега Стороженка.

Як водиться, гості завітали до школи з подарунками – символом нашої держави – прапором та гербом, які будуть нагадувати про цю зустріч.