Освітня галузь Бобринецької ОТГ: здобутки, проблеми та шляхи їх вирішення

Дата: 11.08.2017 08:18

На виконання Закону України “Про добровільне об'єднання територіальних громад” станом на сьогоднішній день на Кіровоградщині створено 14 об'єднаних територіальних громад”. Серед них — Бобринецька,  створена 01.09.2016 року  відповідно до  рішення сесії Кіровоградської обласної ради від 14.08.2015 року № 781 «Про утворення Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади».

Крім того,  рішенням шостої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 29 липня 2016 року № 95 «Про передачу окремих об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району в тимчасове користування Бобринецькій міській раді терміном на один рік» депутатами районної ради  передано окремі об’єкти спільної власності територіальних громад сіл та міста району  в тимчасове користування без зміни цільового призначення та статусів шкіл Бобринецькій міській раді терміном на один рік рік, а 25 серпня 2016 року здійснено державну реєстрацію зазначених нижче комунальних навчальних закладів як юридичних осіб:НВК «Бобринецька гімназія-ЗШ І-ІІІ ступенів № 1»; Бобринецької ЗШ І-ІІ ступенів № 3;Бобринецької ЗШ І-ІІ ступенів № 4;Бобринецької ЗШ І-ІІІ ступенів № 5 імені П.П.Шумилова (перелік майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району).

За інформацією управління освіти, науки, молоді та  спорту Кіровоградської облдержадміністрації та результатами моніторингу доступності і якості надання освітніх послуг у 2017 році  відділ освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради  посів ІІІ рейтингове місце в області.

Про  проведену роботу  минулого 2016 / 2017 навчального року  з питань забезпечення функціонування освітньої галузі в умовах децентралізації  розповіла під час співбесіди членів робочої групи управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації  з керівниками органів управління освітою,. райдержадміністрацій та міських рад  начальник відділу Вікторія Літвінова.