14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2017 07:58

14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли подолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Адже саме в цей день, 14 грудня, було завершено будівництво саркофагу.

Сьогодні ми вшановуємо всіх учасників ліквідації наслідків страшної аварії і схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто віддав життя, рятуючи землю від техногенної катастрофи.

Ці страшні події  ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь.

Ця біда торкнулася сотень тисяч українців - ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих.

Бобринчани також брали участь в ліквідації наслідків найбільшої екологічної аварії ХХ століття, відроджували до нового життя обпалену радіацією землю.

Велика вам подяка і низький уклін за відвагу, патріотизм і мужній вчинок, який врятував людство у квітні 1986 року.

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи. А пам'ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

Бажаю кожному здоров’я, щастя Вам і Вашим сім’ям достатку, добра та злагоди, мирного неба і щастя на рідній українській землі! А тим, кого з нами немає – вічна і світла пам’ять!

Міський голова                                             Валерій Сніжко