Твори добро

Дата: 02.02.2017 07:58

Доброю традицією для учнів Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» стало надання благодійної допомоги тим, хто цього потребує.

Цього року за ініціативи учениці 9-В класу Аліни Ковальчук було проведено акцію «Подаруй світло», де учні допомагали зібрати одяг, книги, іграшки для дітей Бобринецької школи-інтернату.

30 січня 2017 року представники шкільного парламенту Вікторія Степанова (10-А), Аліна Ковальчук (9-В) та Ксенія Левінська (9-В) відвідали вихованців інтернату. На урочистій лінійці учні привітали дітей, передали подарунки та провели цікаві тренінги.

«Враження тільки хороші, зустріли нас гарно, дітки дуже виховані та чемні. Після цього хочеться робити все більше та більше добра, і я сподіваюся, що це була не остання зустріч з вихованцями Бобринецької школи-інтернату», - розповідає Аліна.

Найщасливіша людина – та, яка вміє допомагати іншим просто за покликом своєї душі. Допомагайте і світ стане кращим!

Мельник І.В. , педагог-організатор