З Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2016 07:47

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних сил України

Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних сил України!

В цей день  ми виражаємо щиру подяку представникам цієї нелегкої та такої необхідної і почесної професії.

Свій 25–й ювілей Збройні сили України відзначають в нелегких умовах, тисячі військовослужбовців, серед яких і бобринчани,  з героїзмом та зброєю в руках захищають свою батьківщину, беручи участь в антитерористичній операції на Сході країни. Нажаль серед наших земляків є й ті,  хто віддав своє життя боронячиУкраїну від ворогів, - пам’ять про них  житиме вічно у наших серцях.

Сучасні  Збройні сили є взірцем патріотизму та високого професіоналізму. Ви гідно носите горде звання українського військовослужбовця. Ви завжди готові стояти на сторожі цілісності нашої Батьківщини та захищати свій  народ.  Низький вам уклін за те, що ми маємо змогу жити та працювати під мирним небом. Ми щиро віримо, що мирне майбутнє України в надійних руках.

Бажаю скорішого закінчення військових дій на сході  неньки України та щоб кожен військовослужбовець повернувся до рідної домівки живим та здоровим. Хай доля дарує вам щасливе майбутнє, міцне здоров’я і благополуччя Вам та вашим родинам!

Міський голова                                             Валерій Сніжко