Бобринецька міська територіальна громада

Бобринецький міський центр соціальних служб

Комунальний заклад «Бобринецький міський центр соціальних служб» (далі - центр) є комунальним закладом, що проводить соціальну роботу із сім’ями, дітьми та молоддю, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, і надає їм соціальні послуги.

Основними завданнями центру є:
проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню у складні життєві обставини осіб та сімей з дітьми;
надання особам і сім’ям з дітьми комплексу соціальних послуг відповідно до їх потреб згідно з переліком, затвердженим центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері сім’ї та дітей, з метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації негативних наслідків таких обставин.

Центр надає соціальні послуги відповідно до державних стандартів соціальних послуг, зокрема:
соціального супроводу; соціального супроводу сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
консультування; кризового та екстреного втручання;
соціальної профілактики; представництва інтересів;
соціальної інтеграції та реінтеграції; посередництва (медіації);
соціальної адаптації; інші соціальні послуги відповідно до визначених потреб;

Для реалізації своїх повноважень центр створив мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Графік роботи комунального закладу «Бобринецький міський центр соціальних служб»

Понеділок - Четвер

з 08:00 до 17:00

П'ятниця