Бобринецький міський центр соціальних служб

Комунальний заклад «Бобринецький міський центр соціальних служб» (далі - центр) є комунальним закладом, що проводить соціальну роботу із сім’ями, дітьми та молоддю, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, і надає їм соціальні послуги.

Основними завданнями центру є:
проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню у складні життєві обставини осіб та сімей з дітьми;
надання особам і сім’ям з дітьми комплексу соціальних послуг відповідно до їх потреб згідно з переліком, затвердженим центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері сім’ї та дітей, з метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації негативних наслідків таких обставин.

Центр надає відповідно до державних стандартів соціальні послуги:
соціальний супровід; соціальний супровід сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
консультування; кризове та екстренне втручання;
соціальна профілактика; представництво інтересів;
соціальна інтеграція та реінтеграція; посередництво (медіація);
соціальна адаптація; інші соціальні послуги відповідно до визначених потреб.

Для реалізації своїх повноважень на базі Бобринецького міського центру соціальних служб створено:

Фото без опису

З 2021 року при Центрі функціонує Мобільна бригада соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, до складу якої входять спеціалісти, які пройшли відповідне навчання для спеціалістів закладі надання соціальних послуг  щодо запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі.

Спеціалістами мобільної бригади проводиться інформаційно-просвітницька робота серед жителів громади, з метою запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми на території Бобринецької міської територіальної громади. Превентивні виїзди спеціалістів здійснюються щодо сімей, які перебувають на обліку, як такі що опинилися у складних життєвих обставинах.

Постійно проводиться профілактична та роз’яснювальна робота з сім’ями щодо належного утримання та виховання дітей, наслідків жорстокого поводження з ними, протиправних дій щодо дітей.

Фото без опису

Психологічний хаб створено Розпорядженням міського голови від 26 квітня 2023 №51.

До складу Психологічного хабу входять:

• директор КЗ «Бобринецький міський центр соціальних служб», фахівець із соціальної роботи КЗ «Бобринецький міський центр соціальних служб»,
  • головний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров’я  населення Бобринецької міської ради,
  • практичний психолог КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобринецької міської ради Кіровоградської області,
  • практичний психолог відділення реабілітації КНП Бобринецька лікарня Бобринецької міської ради,
  • головний спеціаліст третього відділу Кропивницького РТЦК та СП.

Спеціалісти Психологічного хабу надають психологічну допомогу на декількох рівнях, залежно від освіти та кваліфікації працівника, а саме: індивідуальне, психологічне, групове, інформаційно-мотиваційне консультування, психологічна просвіта інформування, консультування за міссцем знаходження отримувача послуг.

Графік роботи комунального закладу «Бобринецький міський центр соціальних служб»

Понеділок - Четвер

з 07:45 до 17:00