ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «КОМУНАЛЬНИК»

Дата: 03.04.2018 13:40

Фото без опису

30 березня 2018 РОКУ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА БОбринецької міської ради «КОМУНАЛЬКИК»

Відповідно до розпорядження міського голови від 30 березня 2018 року № 40 міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Бобринецької міської рад  «Комунальник».

Робота за контрактом.

Заяви приймаються до – 01 травня 2018 року за адресою: 27200,                м. Бобринець, вул. Незалежності, 80, каб. 203, телефон для довідок 2-09-27.

Кваліфікаційні вимоги

та перелік документів для кандидатів на вакантну посаду

директора комунального підприємства

Бобринецької міської ради  "Комунальник"

1. Кваліфікаційні вимоги:

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою,  мають досвід роботи  у сфері господарювання та  володіють комп’ютерною технікою.

Мають здатність приймати ефективні управлінські рішення. Комунікабельні та креативні.

1. Перелік документів:

- заява про участь у конкурсі;

- особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;

- копія документів про освіту;

- копія документу, що посвідчує особу;

- копію трудової книжки;

- пропозиції (план) кандидата щодо перспектив розвитку господарської та фінансово-економічної діяльності комунального підприємства.

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня та репутації.