Бобринецький район, Кіровоградська область

новини та оголошення

Закінчення навчання в Академії Жіночого Лідерства

Дата створення: 10:44 12.06.2018

У квітні 2018 року група жінок-лідерок Бобринецької ОТГ розпочала навчання в Академії Жіночого Лідерства, яка працює в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

Обговорення плану удосконалення послуг водопостачання та водовідведення

Дата створення: 17:28 11.06.2018

На попередніх засіданнях робочої групи в рамках проекту DOBRE був розроблений стратегічний план розвитку Бобринецької ОТГ, в якому однією з найважливіших проблем в громаді на сьогоднішній день визначили питання удосконалення водопостачання та водовідведення. Спільними зусиллями робочої групи, представниками проекту DOBRE та громадою проаналізували стан послуги, визначили перелік слабких, сильних сторін та сформували стратегічні цілі реалізації завдань з покращення послуги на території Бобринецької ОТГ.

Команда «Фенікс» - переможці обласного етапу ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Дата створення: 16:59 11.06.2018

Щороку Фестиваль Дружин юних пожежних об’єднує молоді таланти. Його витоки беруть початок ще з середини минулого століття. Головною метою фестивалю є навчання правилам безпечної поведінки в сучасному середовищі, розвиток у молоді особистих творчих здібностей, а також формування у молодого покоління поваги до складної, відповідальної та водночас благородної професії – рятувальник.

До уваги бджолярів!

Дата створення: 11:19 11.06.2018

В мікрорайоні "Грицькова"  13-15 червня буде проводитись обробіток гербіцидом земельних ділянок

Триває голосування за проекти громадських ініціатив

Дата створення: 11:16 07.06.2018

З 01 по 10 червня 2018 року триватиме голосування за проекти громадського бюджету,  які надійшли від мешканців громади. Проголосувати за проект можна на сторінці громадського бюджету https://bobrynets.pb.org.ua/, або в кабінеті №209 в приміщені міської ради. Також для зручності мешканців 6 червня біля магазину «New game», що навпроти Приватбанку, був розміщений намет для голосування, в якому небайдужі жителі громади могли віддати свій голос за проект, який їм до вподоби.

Святковий концерт для дітей Кіровоградщини присвячений Міжнародному Дню Захисту дітей.

Дата створення: 15:40 04.06.2018

За сприянням міського  голови  Валерія Сніжка, 1 червня 2018 року сім’ї з дітьми дитячого будинку сімейного типу Андреєва В.В. та опікуна Розмириці Л.М. за запрошенням Кіровоградської обласної державної адміністрації відвідали концерт та прийняли участь у різних розважальних заходах, які були присвячені Міжнародному Дню Захисту дітей.

Закінчився футбольний сезон першості області серед юнаків ІІ групи

Дата створення: 15:23 04.06.2018

Закінчився футбольний сезон першості області серед юнаків ІІ групи, який тривав з вересня 2017 року по червень 2018 року. В особистому турі вихованці КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради перемогли ново українських одноліток з однаковим рахунком 1:0. Юнаки 2003-2004 р.н. посіли ІІІ місце і вибороли бронзові нагороди, тренував команду тренер-викладач Квашенко С.А. Юнаки 2005-2006 р.н. також боролися за бронзові нагороди, але їм не вистачило двох очків, зайняли ІV місце, тренував молодих юнаків тренер-викладач Філіпенко І.А.