З Днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2017 12:01

Фото без опису

Шановні жителі громади! Щиро вітаю Вас із Днем Святого Миколая, зі святом, яке дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро. Цей день з нетерпінням чекає малеча, щоб зимового ранку  зазирнути під подушку і обов’язково знайти там подарунок від Святого Миколая. Це початок казкової  пори зимових свят.

Святий Миколай  навчає нас не залишати поза увагою  жодної дитини та дарувати свою любов тим, кому це так потрібно. Адже майбутнє нашої країни залежить від повсякденної турботи про дітей.

Нехай чудо Святого Миколая не минає  жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх українських діточок. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей.

Щиро бажаю, щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми і мрії обов’язково здійснювалися

Міський голова                                             Валерій Сніжко