16 липня- День бухгалтера України

Дата: 14.07.2017 11:00

Шановні працівники бухгалтерій!!!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Ваша професія - одна з найбільш поширених та значущих у нашій державі.  Адже саме Ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки та держави загалом. Ви виконуєте таку роботу, яку складно переоцінити. Ваша професія важлива, складна, кропітка і разом з тим така необхідна.

Прийміть найщиріші вітання  та побажання успіхів у професійній діяльності.Бажаю, щоб завжди був лад не тільки в бухгалтерському обліку та фінансовій звітності, а й у вашому особистому житті, ваших сім’ях і родинах.

Міцного вам здоров’я, благополуччя, миру та щасливої долі!!!.

З повагою
міський голова                                                            Сніжко В.В.