Хай праця вчителя буде гідна поваги, визнання і шанування!

Дата: 28.09.2017 18:39

Першої неділі жовтня в  прекрасну пору року приходить до нас  освітянське свято. Це  час, коли шелестить золотим  листям осінь і приносить нам свої  щедрі дари. Сонце  стає лагідним і бажаним, небо-синім і глибоким. Усі фарби стають насиченими і теплими.

Напередодні свята, 28 вересня,  в районному будинку культури відбулися урочистості, присвячені святу працівників та ветеранів освітянської ниви. В залі зібралися сіячі розумного, доброго та вічного з усіх навчальних закладів міста. На початку заходу було покладено квіти до пам’ятника вчителям та учням, загиблим в роки Другої світової війни,   хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто все життя присвятив педагогічній ниві, хто гордо ніс ім’я Учителя.

Зі словами  щирої поваги, сердечної вдячності до педагогів звернувся міський голова Валерій Сніжко. Валерій Вадимович вручив листи подяки за досягнуте перше місце в обласному рейтингу за напрямом «Доступність та якість послуг у сфері освіти» та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти колективам комунальних навчальних закладів міста Бобринця, а саме:

Комунального закладу "Навчально - виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1" Бобринецької міської ради;

Комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" Бобринецької міської ради;

Комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3" Бобринецької міської ради;

Комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4" Бобринецької міської ради;

Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради;

Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради;

Бобринецького дошкільного навчального закладу №1 «СОНЕЧКО»;

Бобринецького дошкільного навчального закладу №2 «РОМАШКА».

За сумлінну працю, вагомий внесок у формування національно-патріотичного виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти листи-подяки отримали:

Педагогічний колектив професійно-технічного училища №32 м.Бобринець;

Педагогічний колектив Бобринецьго коледжу ім. В. Порика БНАУ;

Педагогічний колектив Бобринецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів.

До присутніх з вітальними словами також звернулися начальник відділу освіти молоді та спорту Вікторія Літвінова, голова райкому профспілки працівників освіти і науки України Лариса Цесарська та  директор Бобринецького коледжу імені Василя Порика Білоцерківського національного аграрного університету  Олег Чорний.

По завершенню урочистої частини  вчителі  різних поколінь, від молодих до тих, хто вже перебуває на заслуженому відпочинку,  отримали музичне вітання від міського голови Валерія Сніжка – виступ лауреатів міжнародних конкурсів, інструментального ансамблю «Єлисавет-ретро»

Глядачі бурхливими оплесками та квітами дякували за подарований гарний святковий настрій музичному колективу.

Закінчилося свято, однак ще довго відлунюватимуть у спогадах кожного з його учасників слова ведучої та виступаючих з побажаннями миру, добра, злагоди та творчих злетів!