Святковий ярмарок приурочений 250-й річниці м.Бобринець

Дата: 22.09.2017 18:56

Напередодні Дня міста, 23 вересня відбувся  святковий ярмарок  приурочений 250-й річниці міста Бобринець.  Цього року ярмарок сільськогосподарських виробників та підприємців  було проведено на вулиці Миколаївській, він приєднався до шкільних ярмарок, що традиційно проходять на вулиці Миколаївській.  Шкільний ярмарок на  якому всі бажаючі мали змогу придбати смаколики,  які приготували учні школи разом зі своїми батьками переходив в ярмарок з продукцією різних виробників. Тож посмакувавши домашньою випічкою, мешканці та гості міста могли придбати на зиму картоплю, цибулю, капусту, а також борошно, крупи, м’ясо, овочі, фрукти, рослинну олію та іншу продукцію. Крім продуктів, сільгоспвиробників на ярмарку була представлена  різноманітна продукція виробників не тільки міста а й області, зокрема:ПП «Агрофірма «Славутич» (генеральний директор – Крутько Юрій Миколайович), Жовтенко Юрій Дмитрович, Сорока Віталій Володимирович, фізична особа - підприємець Книш Володимир Борисович, фізична особа – підприємець Дирина Сергій Павлович, Гаспарян Сагател Галустович, фізична особа– підприємець Бельчат Руслан Михайлович, фізична особа– підприємець Ломакін Олександр Григорович,торговий дім «Королівський смак», фізична особа– підприємець Шелудько Наталія Петрівна, фізична особа– підприємець Сокуренко Оксана Володимирівна, торгівельно-виробничий комплекс «Лідер»(керівник – Тригуб Володимир Григорович), Івашина Володимир Олексійович – голова СФГ «Івашина», Бобринецьке  професійно-технічне  училище №32. Продукцію власного виробництва також представили депутати міської ради  Піднебесний  Дмитро Дмитрович та Щербанюк Василь Маркович.  Особливо цікавими для відвідувачів ярмарку була презентація продукції  ПАО «НПП «Радій», де було представлено енергозберігаючі технології, що дуже зацікавили керівників підприємств та установ громади.

На ярмарок привезли якісну, свіжу, відбірну продукцію. Найбільші черги вишикувались біля машин з картоплею та прилавків з м’ясними  і ковбасними виробами.

Святковий настрій відвідувачам ярмарку створювала весела музика, гарні пісні у виконанні співаків аматорських колективів. На головній сцені міста з самого ранку лунали пісні, танці, жарти та  проводилися народні ігри. Бажаючі відвідувачі ярмарки  мали змогу почастуватися варениками.

Міський голова Валерій Сніжко завітав на шкільні ярмарки, де привітав всіх присутніх зі святом. Ярмарок залишив приємні враження,  як у малих так і дорослих,  святковістю, широким асортиментом продукції та помірними цінами. Валерій Вадимович з задоволенням придбав товари багатьох школярів.  По завершенню,  міський голова оголосив подяки Бобринецької міської ради учасникам ярмарки.