Міська рада дотримує свої обіцянки

Дата: 17.03.2017 18:26

Фото без опису

Дорожнє покриття, яке в нашій громаді перебуває не в найкращому стані, після зими має особливу потребу в оновленні. До міської ради неодноразово зверталися  громадяни щодо ремонту вулиць міста. Всі вони отримали обіцянку особисто від міського голови Валерія Сніжка,  що дороги будуть відремонтовані, як тільки з’явиться можливість. На жаль, Бобринецька міська рада не має власної спецтехніки для ремонту дорожнього покриття. Виконавши великий обсяг робіт, нарешті було домовлено, що оновлення доріг з жорствяним  покриттям виконає грейдер Кіровоградського облавтодору за рахунок коштів міської ради.  13 березня грейдер приступив до виконання ремонту дорожнього покриття. Грейдерування розпочалося з особливо аварійних відрізків шляхів, які конче потребували ремонту. Оновлення доріг з жорствяним покриттям виконається по всьому місту згідно розробленого графіку. На даний час більша частина шляхів по місту вже оновлена.

Міська рада на чолі з міським головою Валерієм Сніжком дотримується свого слова та намагається всіляко вирішити одну з основних проблем громади – жахливий стан дорожнього покриття. Грейдерування  доріг – це тільки початок, в подальшому планується підсипання та ремонт доріг з твердим покриттям. Всі обіцянки дані мешканцям міською радою та міським головою поволі виконуються, адже неможливо зробити все і відразу. Турбота про добробут жителів громади є пріоритетним напрямком в діяльності міської ради, тому і в подальшому робитиметься все для покращення життя мешканців об’єднаної територіальної громади.