Циркове шоу на Бобринеччині

Дата: 24.06.2016 18:00

В переддень відзначення 20 річниці  Конституції України та Дня Молоді з метою урізноманітнення  дозвілля та культурного відпочинку жителів громади та міста міською радою запрошено Старий Добрий цирк Шапіто «Гермес» з міста Дніпропетровська.

Під час перегляду програми глядачі матимуть змогу отримати заряд позитивних емоцій від  Маші та триметрового бурого ведмедя, кумедних міньйонів, веселих та винахідливих клоунів, силача, повітряних гімнастів, жонглерів та 26 дресированих тварин. Тривалість програми майже дві години. В перерві можна буде посмакувати солодким, втамувати спрагу та придбати сувеніри на згадку.

Міський голова В.В.Сніжко постійно піклується про дітей соціально незахищених та пільгових категорій. Свідченням цього є виділення 90 безкоштовних квитків на циркову виставу. І надалі міська рада дбатиме про організацію соціокультурного життя як молодших, так і старших жителів громади та міста.