Позачергові засідання виконавчого комітету, бюджетної комісії та 53-ї сесії Бобринецької міської ради

Дата: 14.10.2024 15:57

Позачерговість зібрання членів виконавчого комітету та депутатів міської ради були викликані терміновістю питань, які необхідно було розглянути та прийняти по них рішення.

10 жовтня виконавчий комітет та сесію провів голова Бобринецької міської територіальної громади Леонід Кравченко за участі секретаря міської ради Світлани Торіної, першого заступника голови міськради Валентина Музики, заступників Наталії Яворської, Євгенія Кулика, начальників відділів міської ради.

Явка членів виконавчого комітету та депутатів міської ради забезпечила кворуми для проведення засідань.

Члени виконавчого комітету розглянули два питання порядку денного.

По питанню змін до бюджету Бобринецької громади на 2024-й рік доповідала начальник фінансового управління міської ради Анжела Степанова.

Відповідно до постанови Кабміну від 4 жовтня 2024 року «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти у 2024 році», затверджено субвенцію з державного бюджету бюджету Бобринецької міської територіальної громади у розмірі 1 116 200 гривень, яку спрямовано закладам загальної середньої освіти Бобринецької міської ради за цільовим призначенням - на харчування учнів 1-4 класів.

Друге питання стосувалося державної субвенції бюджету громади для будинків сімейного типу.

За інформацією начальника Служби у справах дітей Лілії Неклеси, у Бобринецькій громаді немає саме такої форми опіки над дітьми і на даний час немає бажаючих створювати саме будинки сімейного типу.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо відсутності на даний час потреби у субвенції на створення будинку сімейного типу.

ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

Перед засіданням позачергової 53-ї сесії бюджетна комісія Бобринецької міської ради розглянула профільні питання.

Депутати проголосували за внесення змін до бюджету громади на 2024-й рік.

Кілька питань, по яких доповідав головний спеціаліст юридичного відділу Сергій Рожкован, стосувалися майнових прав громади на будівлі в місті Бобринець, щодо яких кілька років відбувалися судові процеси з Кетрисанівською сільською радою.

Мова йде про процедуру повернення будівель у власність Бобринецької громади.

Рішення судів були винесені на користь Бобринецької міської територіальної громади і вже вступили у силу.

Тому на розгляд депутатів винесли питання про надання згоди на безоплатну передачу у власність Бобринецької міської територіальної громади:

- комплексу будівель в м. Бобринець, вул. Порика, 6 з приналежностями;

- нежитлової будівлі в м. Бобринець, вул. Миколаївська, 51 та її приналежностей;

- будівлі в м. Бобринець, вул. Незалежності, 80 (адмінбудинок) та її приналежностей.

Процедура передачі будівель у власність Бобринецької громади передбачає подальший розгляд питань по кожній будівлі депутатами Кропивницької районної ради.

Згідно законодавства України, проводилася відеофіксація засідання комісії та сесії Бобринецької міської ради.