Подяка Міністерства освіти і науки України

Дата: 14.10.2024 15:55

Фото без описуНа форумі інноваційних ідей, що відбувся 11 жовтня 2024 року у Києві до Всеукраїнського дня дошкілля, об'єднав провідних педагогів країни, урядовців, управлінців, експертів дошкільної освіти, ТОП-50 вихователів за версією Global Teacher Prize Ukraine 2024, за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено директора дошкільного навчального закладу №2 «Ромашка» Бобринецької міської ради

ПОТЬОМКУ Світлану Георгіївну.

Щирі вітання з високою нагородою: пишаємося здобутками наших педагогів!Фото без опису