Фонду державного майна України повідомляє:

Дата: 09.10.2024 09:42

Інформаційне повідомлення

Управління забезпечення реалізації повноважень у Кіровоградській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях про продаж об`єкта малої приватизації – окремого майна – нежитлового приміщення загальною площею 70,9 кв. м з майном у складі: кондиціонер, електрорадіатор 3 шт., шафа метал для документів, шафа металева, за адресою: Кіровоградська обл., Кропивницький р-н,  м. Бобринець, вул. Незалежності, 105, приміщення 18

1. Інформація про об’єкт приватизації.

Найменування об’єкта приватизації: нежитлове приміщення загальною площею 70,9 кв. м з майном у складі: кондиціонер, електрорадіатор 3 шт., шафа метал для документів, шафа металева (далі – Об’єкт приватизації).

Місцезнаходження: Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, м. Бобринець,                      вул. Незалежності, 105, приміщення 18.

Назва та контактні дані балансоутримувача: Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області*** (код за ЄДРПОУ 20632802), адреса: Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Соборна, 7А, телефон +38 (0522) 33 03 28.

Відомості про нерухоме майно:

Назва

Місцезна-ходження

Загальна площа, (кв.м)

Реєстраційний номер

Функціона-льне викори-стання

Підстава виникнення права власності

Форма власності та власник/орган управління

Нежитлове приміщення загальною площею 70,9 кв.м з майном у складі: кондиціонер, електрорадіа-тор 3 шт., шафа метал для документів, шафа металева

Кіровоград-ська обл., Кропивниць-кий (Бобринець-кий)* р-н,
 м. Бобринець, вул. Незалежності (Орджонікід
-зе)**, будинок 105, приміщення 18

70,9

1220.1 –Будівлі органів державного та місцевого управління

Витяг з Державного реєстру речових прав від 13.07.2023, індексний номер витягу: 339020105.

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 07.12.2023, номер інформаційної довідки: 357492911

Державна, Пенсійний фонд України,

(код за ЄДРПОУ 00035323)

* згідно з постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» Бобринецький район ліквідовано та утворено Кропивницький район.

** згідно з рішенням Бобринецької міської ради Кіровоградської області другої сесії сьомого скликання від 19 лютого 2016 року №154 «Про присвоєння назв та затвердження переліку вулиць, провулків, площ та парків у населених пунктах Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади» вулицю Орджонікідзе перейменовано на вулицю Незалежності.

*** Відповідно до постанови КМУ від 27.12.2022 №1442 «Питання припинення Фонду соціального страхування України та управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України» управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області було реорганізовано шляхом приєднання до Пенсійного фонду України. На підставі передавального акту від 09.05.2023 нежитлове приміщення загальною площею 70,9 кв.м, за адресою: Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, м. Бобринець, вул. Незалежності, 105, приміщення 18, було передано Головному управлінню Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, як правонаступнику усього майна, майнових, немайнових прав та обов`язків.

До складу Об`єкта приватизації входять:

– нежитлове приміщення, що знаходиться на першому поверсі житлового будинку (фундамент – блоки; стіни – панель, покрівля – шифер);

Станом на 30.09.2024 Об’єкт приватизації або його частини в оренді не перебувають.

Більше за посилання