13 жовтня – День художника

Дата: 13.10.2024 07:00

Фото без описуШановні живописці, майстри декоративно-ужиткового мистецтва Бобринецької громади!

Сердечно вітаю вас з професійним святом!

Хай не міліє джерело вашої творчості, самобутності, майстерності, бажання дивувати та додавати естетики в життя земляків навіть у ці складні і тяжкі часи.

Ваше натхнення і бачення кращої сторони нашого світу додає людям сил і надихає на життя, ви є прикладом для молодого покоління.

Хай ваша творчість буде унікальною, дарує радість, змушує суспільство замислитися над цінностями, культивує гуманізм і бажання робити світ кращим.

Миру, добра, щастя та визнання вам!

З повагою, Леонід Кравченко, міський голова Бобринця